Відповідно до наказу  МОН України від 26.10.2015р. №1107  "Про закріплення зон обслуговування за регіональними центрами оцінювання якості освіти"  в Миколаївській області проведення зовнішнього незалежного оцінювання забезпечує Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Ваші питання щодо реєстрації надсилайте на адресу лабораторії моніторингу якості освіти Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Матеріали міжрегіонального віртуального проекту вчителів української мови і літератури з підготовки учнів до ЗНО

Запис відеоконференції «Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури: панорамний погляд на проблему» знаходиться за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=oXotbApBHfg

Відділ української мови та літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Електронні ресурси, на яких розміщено  досвід роботи  Бойка Георгія Володимировича

Ефективна підготовка до ЗНО

Інформаційно-комунікативні технології у роботі вчителя Особливості використання ІКТ у роботі вчителя, використання ПК на уроках мови та літератури, фрагмент уроку в 11 класі, дискусія "Егоїзм та альтруїзм"

Стратегії у навчанні. Підготовка до ЗНО

Канал Ютуб – відео уроки Бойка Г.В.

Цікаво та корисно!

Лілія Гриневич «15 порад: як успішно скласти ЗНО»

О.О. Тєлєжкіна «Українська мова. Увесь шкільний курс у схемах і таблицях»

Л.А. Шевелєва «Український правопис у таблицях. Правила, винятки, приклади, коментарії»

Цитати про твори ЗНО з української літератури 

Тренувальне on-line тестування на сайті Львівського РЦОЯО

Матеріали для підготовки з історії України на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти

Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва, обов'язкові для розпізнавання абітурієнтами (матеріали Харківського РЦОЯО)

Корисності для роботи з числами

Ресурс для дистанційної підготовки до ЗНО «Знання Онлайн» 

 

До уваги майбутніх абітурієнтів!

 

Відповідно до змін, внесених до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», розроблення та укладання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти

Ознайомитися із програмами зовнішнього незалежного оцінювання можна в розділі "Характеристики тестів і програми до ЗНО" або на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua/.