Український центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитися з історією становлення, розвитку зовнішнього незалежного оцінювання, основними етапами його проведення, переглянувши фільм «ЗНО: історія та перспективи». Фільм створено за підтримки Американських рад з міжнародної освіти.

 

Регіональні дані щодо результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області, які брали участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року  

   26 вересня 2017 року на базі Миколаївського ОІППО за участі директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості Кирпенка М. Ю. проведено семінар-нараду «Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Миколаївській області та особливості його проведення у 2018 році». Матеріали для ознайомлення, фотографії

 

     9 листопада 2017 року на базі Миколаївського ОІППО представниками Херсонського РЦОЯО проведено семінар-нараду «Особливості проведення ДПА у формі ЗНО для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту» для керівників професійно-технічних, вищих навчальних закладів, заступників з навчальної роботи та відповідальних осіб з питань ЗНО в закладі. Матеріали для ознайомлення

 

 Український центр оцінювання якості освіти надав учителям можливість проаналізувати, як виконують завдання ЗНО їхні учні 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

 

Реєстрація осіб для участі в ЗНО-2018

  з  6 лютого до 19 березня 2018 року
Запрошення-перепустки зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках    до 30 квітня 2018 року
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 
Математика   22 травня
Українська мова і література   24 травня

Іспанська мова

Німецька мова

Французька мова

  29 травня
Англійська мова   1 червня
Біологія   4 червня
Історія України   6 червня
Географія   8 червня
Фізика   11 червня
Хімія   13 червня

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня,                              з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО-2018 має право скласти тести не більше як із чотирьох предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року.

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.  Випускники старшої школи ЗНЗ 2018 року, які бажають зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результат ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих нвчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти «Особливості ЗНО - 2018»